Nowa Ty

Chcesz zrzucić kilka dobrych kilogramów, pozbyć się zapasu tłuszczyku przed wymarzonym urlopem. Plaża, nowe bikini i ty pośród tłumu ludzi. Twoje marzenie szybko pryska, gdy przychodzi CI do głowy myśl. Nie możesz się pokazać na plaży z tak dużą oponką na brzuchu.
Czas szybko mija, nawet nie wiesz kiedy przybyło CI kilka niechcianych wałeczków. Jednak nie ma co się martwić, trzeba wziąć się do pracy. Od czego zacząć? Może ćwiczenia? Oczywiście, bieganie, rower, spacery intensywne, wszystko jest poprawne, jednak nie wystarcza. Rynek oferuje wiele diet, jednak ostatnio coraz popularniejsza staje się dieta objętościowa.

 

W kilku słowach, podstawowa nazwa to dieta wolumetryczna wykorzystuje dobór produktów z zależności od ich kaloryczności. Podstawy są jak zawsze najważniejsze, produkty, które zawierają dużo wody, pozwala nam na większą ilość jedzenia. W ten sposób unikamy nadwyżki kalorycznej.
Ta dieta jak każda ma wiele zalet i wad, jednak do wszystkiego można się przyzwyczaić i zapomnieć o niedogodnościach, a za kilka miesięcy Twoja figura na pewno będzie godna uwagi. Nic tylko szukaj informacji i rozpocznij działania.